У Дніпропетровській області застрелили чотирьох лебедів, занесених до Червоної книги, - голова ОДА
facebook.com/dniprorada

У Дніпропетровській області застрелили чотирьох лебедів, занесених до Червоної книги, — голова ОДА

У минулі вихідні в селі Письмечеве Дніпропетровської області двоє осіб вбили чотирьох лебедів, які входять до видів, внесених до Червоної книги України. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку Дніпропетровської обласної ради.

Голова Дніпропетровської обласної ради (ДОР) Гліб Пригунов назвав імена осіб, які вчинили вбивство птахів. За його словами, це голова ревізійної комісії обласного відділення Українського товариства мисливців і рибалок та місцевий лісник.

Посадовець повідомив, що у середу, 27-го грудня, зберуться представники усіх районних організацій Українського товариства мисливців та рибалок.

facebook.com/dniprorada

«Причетні мають відповісти на питання, для всіх інших – це має стати упередженням. Особисто беру це питання на контроль», — заявив голова ДОР.

Пригунов повідомив, що за фактом скоєного вже відкрито кримінальне провадження на учасників справи. У них вилучено мисливські посвідчення та зброю.

Нагадаємо, в Черкаській області, на території Мошнівського лісництва, зловмисники під час незаконного полювання застрелили трьох оленів.