У Дрогобицькому лісгоспі виявлено незаконну рубку дерев на 700 тисяч гривень
Chris the Jeweler/Flickr

У Дрогобицькому лісгоспі виявлено незаконну рубку дерев на 700 тисяч гривень

Під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у ДП «Дрогобицьке ЛГ» у Львівській області виявлено незаконну рубку лісів. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Львівський області. 

Зокрема, працівники Держекоінспекції встановили, що на території лісгоспу незаконно вирубали 52 цінні дерева таких порід, як дуб, модрина, ялиця. Також виявили пошкодження чотирьох дерев породи дуб і граб.

«Загальний розмір збитків заподіяних лісу становить 700 тисяч гривень. Матеріали перевірки для встановлення особи порушника скеровано в правоохоронні органи», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат».

Законом передбачено посилення кримінальної відповідальності за незаконну порубку дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, у заповідниках або на територіях і об’єктах природно-заповідного фонду.