У Харкові працівники СБУ імітували вбивство, щоб викрити замовника

Прокуратура області спільно зі Службою Безпеки України попередили замовне вбивство директора одного із місцевих КП і затримали організаторку злочину. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу прокуратури Харківщини.

Зазначається, що життя чоловіка оцінили у 10 тисяч доларів США.

Досудове розслідування розпочато за  ч. 2 п.п. 6, 11, 12 ст. 115 КК України (умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів на замовлення та за попередньою змовою групою осіб).

«Замовницею стала 62-річна харків’янка — колишня теща чиновника. Вона особисто підшукувала у кримінальному середовищі виконавця. Основною вимогою замовлення було здійснити вбивство у такий спосіб,  щоб смерть чоловіка виглядала як природна. Наприклад від зупинки серця», — йдеться в повідомленні.

У результаті операції оперативники спецслужб імітували вбивство чоловіка. Організаторку викрили під час остаточного розрахунку за замовлення. Наразі вона затримана у порядку ст. 208 КПК України.

Проводяться невідкладні слідчі дії, досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що нещодавно у місті Кам’янське Дніпропетровської області співробітниця сектору реагування патрульної поліції, аби затримати грабіжника, призначила йому побачення.