У Харкові сурогат продавали під виглядом елітного алкоголю з лімітованої лінійки
khar.gp.gov.ua

У Харкові сурогат продавали під виглядом елітного алкоголю з лімітованої лінійки

Прокуратура Харківської області спільно з ГУ Державної фіскальної служби (ДФС) в області викрили у Харкові цех із виготовлення сурогатного алкоголю і мережу його збуту під виглядом елітних напоїв. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу прокуратури Харківської області. 

«Підпільний цех розташовувався в одному з будинків з офісними приміщеннями в Новобаварського районі міста. Зберігали і збували сурогат в тій самій будівлі. Магазин працював під виглядом виставкового залу меблевої продукції з вивіскою «Меблеві фасади». Сурогат видавали за елітний алкоголь з лімітованої серії duty free, — йдеться у повідомленні.

У ході обшуків правоохоронці виявили майже 3 тисячи літрів спиртовмісної рідини та понад 1,6 тисячу літрів лікеро-горілчаних виробів (загальною вартістю близько 1,5 млн грн), обладнання для виготовлення фальсифікованих напоїв, ароматизатори, етикетки, упаковки для пляшок, картонні коробки із логотипами відомих брендів елітного алкоголю, наклейки з написом «Limited edition by Duty free» тощо.

khar.gp.gov.ua

Зразки вилученої продукції направлено на експертизу. Наразі вирішується питання про арешт виявленого майна та оголошення підозри людям, причетним до незаконного виробництва та реалізації підакцизних товарів.

Досудове розслідування проводиться за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів (ч.1, 3 ст.204 Кримінального кодексу України).