У Карпатах туристка зірвалася зі схилу у 300-метрову прірву, - ДСНС
facebook.com/MNS.GOV.UA

У Карпатах туристка зірвалася зі схилу у 300-метрову прірву, — ДСНС

Увечері, 9-го січня, біля підніжжя гори Петрос Рахівського району на Закарпатті стався нещасний випадок. Під час проходження туристичного маршруту 29-річна дівчина зірвалася з обледенілого схилу та скотилася у прірву глибиною у 300 метрів. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну Facebook-сторінку ДСНС України.

Рятувальники, яких викликав колега туристки із Києва, надали допомогу постраждалій. Вона травмувала ногу, отримала рвані рани кистей рук. Як наслідок, дівчина не могла самостійно пересуватися.

До рятувальної операції було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Ясінянського та Рахівського гірських пошуково-рятувальних відділень.

В умовах значного снігового покрову та лавинної небезпеки рятувальники дісталися до місця падіння киянки 10 січня о 00:50. До цього часу поряд з нею перебував її напарник, який спустився до прірви.

Постраждалій ввели знеболювальне та наклали шину на ногу. Через нічну пору доби та лавинну небезпеку працівники ДСНС відклали транспортування дівчини до ранку.

«Вже вранці, оминаючи лавинонебезпечні ділянки, за допомогою спеціальних нош «волокуш», рятувальники розпочали транспортування потерпілої», — повідомили у ДСНС.

Туристку успішно транспортували. Її відвезли до Рахівської районної лікарні.