У Києві на станції метро "Вокзальна" у пасажира вилучили гранату
kyiv.npu.gov.ua

У Києві на станції метро «Вокзальна» у пасажира вилучили гранату

Під час перевірки документів на станції метро «Вокзальна» правоохоронці виявили у пасажира гранату РГД-5, запал до неї, три димові шашки та два глушники до АКМ. Слідчі розпочали досудове розслідування. 

Про це повідомляє прес-служба Національної Поліції.

Працівники управління поліції метрополітену помітили у вестибюлі підозрілого пасажира, запросили його до кімнати поліції. Під час особистого огляду у 22-річного юнака вилучили гранату РГД-5, запал до неї, димові шашки та глушники до автомату.

Поліція вже встановила особу затриманого. Ним виявився уродженець Чернігівської області, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.

Молодий чоловік відмовився пояснювати куди і з якою метою він перевозив ці речі. Лише відповів, що частину боєприпасів знайшов у Рівненській області, інші небезпечні предмети замовив через Інтернет.

Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Не законне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Вилучені боєприпаси відправлені на експертне дослідження. Затриманому загрожує до семи років позбавлення волі.