У Києві побудують центр захисту тварин європейського зразка
flickr.com/bernadettedye

У Києві побудують центр захисту тварин європейського зразка

У 2018 році в столиці планують розпочати будівництво центру захисту тварин за європейськими стандартами, а також пункти тимчасової перетримки домашніх улюбленців. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Київради.

Реалізація зазначених проектів передбачена у цільовій Програмі контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних гуманними методами, яку розглянули на засіданні постійної комісії Київради.

«Основне завдання центру – не стільки утримання тварин, як побудова системи адаптації. Йдеться про влаштування безпритульних у сім’ї киян», — зазначають у законодавчому органі столиці.

Крім того, у рамках програми хочуть впровадити концепцію «Культурний вигул тварин у місті». Також планується удосконалити систему контролю за виконанням правил утримання домашніх тварин, продовжити роботи зі стерилізації безпритульних котів та собак та повернення їх на місце вилову, під нагляд опікунів.

Одним із важливих пунктів Програми є організація просвітницької роботи, спрямованої на запобігання жорстокому поводженню з тваринами. Зокрема, інформаційно-освітні кампанії заплановано проводити в школах.

Загалом на реалізацію трирічної міської програми пропонується закласти 192 млн гривень, 108 млн з яких передбачено на 2018 рік, на який заплановані будівельні роботи центру. Про це повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету Андрій Странніков.

«Наша комісія підтримала відповідну Програму. Далі слово за депутатами на одному із засідань Київради», – зазначив він.

Нагадаємо, у Дніпрі почали будувати реабілітаційний центр для котів.