У Києві показали, як виглядатиме "Будинок зі зміями та каштанами" після реставрації
facebook.com/marina.solovyeva.581

У Києві показали, як виглядатиме «Будинок зі зміями та каштанами» після реставрації

Генеральний директор компанії B&H Film Distribution Богдан Батрух показав, як виглядатиме «Будинок зі зміями та каштанами» після реставрації. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку української політичної і громадської діячки Марини Соловйової.

«Сьогодні вдалося поспілкуватися з Генеральним директором компанії B&H Film Distribution Богданом Батрухом, який розповів про роботу над проектом реставрації будинку. Пан Богдан показав нам візуалізацію об’єкту, тобто як буде виглядати відома київська пам’ятка архітектури після реставрації. Хочу щоб це побачили всі», — написала Соловйова.

Нагадаємо, що у жовтні у приміщенні київського «Будинку зі зміями та каштанами» відбулася прес-конференція компанії B&H Film Distribution, під час якої повідомили про рішення компанії виступити меценатом та інвестором проекту реставрації цієї пам’ятки архітектури.

«Будинок зі зміями та каштанами» довгі роки стояв пустим і тепер знаходиться у критичному стані. Пам’ятка створена на початку минулого століття, будівля відноситься до стилю модерн, а свою назву отримала завдяки скульптурній композиції з плазунами на еркері фасаду та фризами з каштановим листям. Його було зведено як прибутковий будинок Чоколової.

Генеральний директор компанії B&H Film Distribution ще у жовтні запевнив, що відреставрований будинок буде відкрито для екскурсійного відвідування. Зазначається, що у будинку знаходитиметься невеликий офіс компанії і мистецькі організації.

За словами Бартуха, здавати приміщення в оренду не будуть, бо не переслідують цілі заробляти на цьому ніяких грошей. Головний архітектор, куратор проекту реставрації Вероніка Лисенкова також запевнила, що під час робіт не зводитимуть жодних парковок або додаткових конструкцій, спотворюючи первісний вигляд будівлі.