У Києві пройде міжнародна виставка "Зброя та безпека - 2017"
facebook.com/expo.weapon

У Києві пройде міжнародна виставка «Зброя та безпека — 2017»

14-та спеціалізована виставка «Зброя та безпека — 2017» пройде в Міжнародному виставковому центрі у Києві. Захід триватиме з 10 по 13 жовтня.

Організатори заходу наголошують, що останнім часом через потребу переозброєння підрозділів Збройних сил Україна поступово стає потужним ринком озброєнь та військової техніки. У зв’язку з цим, українські оборонні підприємства мають вести постійний взаємний обмін технологічними ідеями із компаніями з країн‑партнерів України. Зазначається також, що розвиток військово‑технічного виробництва спільно з іноземними компаніями допоможе забезпечити інтереси України у сфері національної безпеки та оборони.

Організатори зазначають, що виставка «Зброя та безпека» відкриває можливості поглиблення військової та військово-технічної співпраці з іншими країнами, посилення економічного потенціалу України а також для об’єднання українців навколо ідеї побудови сильної держави. Виставку буде поділено на два основних розділи: зброя для цивільного населення та озброєння для армії і правоохоронних органів.

Зазначається, що у цивільній частині експозиції буде представлено широкий асортимент мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, а також товари тактичного призначення, оснащення для полювання і активного відпочинку.

Військова частина представлятиме озброєння та техніку сухопутних військ та правоохоронних органів, засоби прикордонного контролю, зброю та індивідуальну екіпіровку для солдатів на полі бою, а також військову авіацію.

Захід пройде у Міжнародному виставковому центрі за адресою Броварський проспект, 15. Перший день роботи виставки, 10 жовтня, зарезервовано для візитів офіційних делегацій, вхід буде дозволено лише за службовими посвідченнями. Відвідати захід за квитками всі охочі зможуть 11-13 жовтня. Вартість квитків — 40 гривень.