У Києві пройде Міжнародний саміт мерів за участі принца Нідерландів
facebook.com/MayorsSummit.ua

У Києві пройде Міжнародний саміт мерів за участі принца Нідерландів

28-29 листопада в Києві пройде Міжнародний саміт мерів, який відвідають понад 100 українських градоначальників та ціла низка іноземних гостей. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на РБК-Україна.

У цьому році саміт, що проходить уже вдруге, буде присвячено інноваціям та їхньому впливу на міське середовище. Серед гостей заходу, крім більш ніж 100 українських міських голів, очікують експертів з питань місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії та Нідерландів.

Офіційним партнером саміту стане організація StartupAmsterdam, що займається розвитком міського середовища в нідерландській столиці. В якості почесного гостя захід відвідає стане принц Костянтин, молодший брат короля Нідерландів.

Програма події передбачає роботу в низці форматів: виступи фахівців, воркшопи, презентації інноваційних стартапів та індексу розвитку міст Deloitte, панельні дискусії, зустрічі «без краваток» та екскурсії до інноваційних майданчиків UNIT City та Арт-завод Платформа.

Окремі обговорення буде присвячено проблемам інклюзивності міст та взаємодії міста і бізнесу. Крім того, під час форуму планують презентувати рейтинг міст України за впровадженням інновацій, а також мерів-інноваторів, яких обиратимуть рішенням професійного журі та відкритим голосуванням мешканців міст.

Захід організовує компанія Western NIS Enterprise Fund — перший в Україні регіональний фонд прямих інвестицій, заснований за фінансування, надане урядом США

«Міжнародний саміт мерів — захід, який дозволяє українським містам не тільки навчатися у своїх міжнародних колег, але й змагатися у демонстрації найкращих українських практик», — зазначає президент фонду інвестицій Ярослава Джонсон.

Результатом заходу стане підписання маніфесту мерів-новаторів «Про співпрацю та взаємодію у розвитку інновацій».

«Ми присвятили цьогорічний саміт темі інновацій: технологічних, інфраструктурних, політичних, культурних, туристичних. Разом із ключовими українськими стартапами та нашими амстердамськими партнерами Рубеном Ньювенхаусом та Басом Бекманом зі StartupAmsterdam ми покажемо, як інновації можуть покращити життя міста вже сьогодні», — повідомила куратор саміту Ірина Озимок.

Міжнародний саміт мерів проходить під патронатом Прем’єр-міністра України та за підтримки київського міського голови та Асоціації міст України. Захід є закритий для участі, та для охочих є можливість відвідування лекцій за попередньою реєстрацією.