У Києві утилізували головну ялинку країни
facebook.com/zelenbud

У Києві утилізували головну ялинку країни

Сьогодні, 16-го січня, на Софійській площі Києва утилізували головне новорічне дерево. Гілки переробили на щепу, а стовбур традиційно порізали на фрагменти для виготовлення сувенірів. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку КО «Київзеленбуд».

Працівники підприємства переробили гілля ялинки в спеціальному тріскоподрібнювачі. Навесні подрібнений матеріал використають для мульчування лунок вічнозелених рослин. Мульчування — це вкривання поверхні ґрунту різними матеріалами задля його захисту від пересихання й перегрівання.

«Щепу, отриману з гілок головної новорічної ялинки країни, ми зможемо використати для мульчування близько 100 хвойних дерев, що ростуть у парках і скверах Києва. Таким чином символ свята отримає «друге життя», — розповів гендиректор організації Михайло Наконечний.

Стовбур ялинки розрізали на фрагменти, які віддадуть художникам для виготовлення сувенірів. Кошти від продажів доробок хочуть направити до лісництва на Прикарпатті, звідки привезли новорічну красуню.

Нагадаємо, що в Києві 12-го січня відкрили 10 спеціальних пунктів збору хвойних дерев. Пункти працюватимуть до 1-го лютого.

Раніше повідомлялося, що головну ялинку Львова приберуть 22-го січня.