У Києві в новорічні свята курсуватиме ретропоїзд
Wikimedia Commons

У Києві в новорічні свята курсуватиме ретропоїзд

У суботу, 30 грудня, Київським залізничним кільцем буде курсувати ретропоїзд. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Укрзалізниці.

Зазначається, що поїзд також курсуватиме 6, 7, 8, 14 і 19 січня. Відправлення о 13:45 зі станції «Київ-Пасажирський».

«Під час подорожі пасажири зможуть помилуватися краєвидами столиці та Дніпром, побачити вантажні та пасажирські станції, локомотивні депо, історичну пам’ятку – будівлю депо Київ-Московський, яке свого часу було основним для вантажних паровозів. За майже дві з половиною години ретропоїзд зробить кільце через Петрівку, Дарницю, Видубичі», – йдеться у повідомленні.

Прибуття на станцію «Київ-Пасажирський» о 16:15.

У складі поїзда три комфортабельні вагони з м’якими місцями для сидіння. Святковий поїзд поведе бригада з локомотивного депо станції Сновськ, яке засноване в 1873 році та є базовим депо з обслуговування паровозів в Україні.

«Квитки на ретропоїзд можна придбати в залізничних касах вокзалу або за допомогою онлайн-сервісу booking.uz.gov.ua. При придбані квитка через онлайн-систему слід вказувати станцію відправлення Київ-Пасажирський, а станцію прибуття Караваєві Дачі», — додають у прес-службі.

Вартість квитка для дорослих – 77 гривень, для дітей – 43 гривні.