У Києві відкривається найбільший в країні паспортний сервіс
pasport.org.ua

У Києві відкривається найбільший в країні паспортний сервіс

Найбільший в Україні Центр з оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карток сьогодні розпочинає свою роботу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ. 

У заяві міністерства йдеться про запуск роботи Центру 29 серпня о 14.30 на третьому поверсі універмагу «Україна» (площа Перемоги, 3). У повідомленні прес-служби ДП «Документ» з цього приводу зазначається також, що цей Центр стане 26-м в мережі «Паспортного сервісу».

«Його загальна площа 1400 квадратних метрів. Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних тут використовують 28 робочих станцій. Люди отримують уже готові паспорти у дев’яти віконцях видачі. Віднині центр зможе приймати 1500 чоловік на день», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, кількість бажаючих оформити закордонний біометричний паспорт в Україні не зменшується. З початку 2017 року до середини липня Державна міграційна служба оформила 1 854 000 біометричних паспортів.

Також відзначимо, що на початку вересня задля збільшення швидкості роботи і задоволення попиту українців на документи для виїзду за кордон Кабінет Міністрів змінив умови роботи з виробником бланків паспортів. Поліграфічний комбінат «Україна» отримав дозвіл на зменшення відрахувань з прибутку в державний бюджет з 75% до 40%.