У Києві встановили перші автомати для купівлі bitcoin

У Києві почали встановлювати автомати, в яких можна придбати криптовалюту bitcoin. Перші шість терміналів для купівлі біткойнів вже встановлені та готові до використання. Про це повідомляє KUNA Bitcoin Agency. 

На сайті першої біткойн-агенції в Україні подано також детальну інструкцію з користування криптоматами. Зазначається, що технічну частину операцій купівлі-продажу через термінали забезпечує криптовалютна біржа KUNA, купівля відбувається за актуальним курсом біткойн.

Додають також, що встановлення шести криптоматів у Києві та запланований монтаж іще двох на наступному тижні у Харкові — це лише початок проекту, призначений для тестування роботи системи та налагодження процесу. Коли цей етап завершиться, всі зацікавлені зможуть придбати криптомати для встановлення. В біткойн-агенції стверджують, що мають заявки уже на більш ніж 500 терміналів по всій країні.

Карту розташування криптоматів можна знайти на сайті проекту.

Раніше ми повідомляли, що Державна фіскальна служба не визнає bitcoin платіжним засобом. Крім того, в Національному банку України зазначали, що криптовалюта не підпадає під визначення валюти чи грошового сурогату, але їх виготовлення (майнінг) не є порушенням закону.