У Києві встановлять датчики для онлайн-моніторингу стану довкілля
flickr.com/d-f

У Києві встановлять датчики для онлайн-моніторингу стану довкілля

У 2018 році в столиці розмістять датчики, що дозволять відстежувати стан навколишнього середовища у режимі онлайн. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Вечірній Київ.

Систему датчиків, які дозволять моніторити стан довкілля та вирішувати безліч важливих питань, встановлять за ініціативою «Київ смарт сіті». Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров пояснив, що бездротова сенсорна платформа може працювати з 80 типами датчиків.

За допомогою системи можна обчислювати індекс якості повітря, оцінювати якість води у водоймах, вимірювати радіоактивний фон, визначати рівень сміття в контейнерах, цілісність конструкцій та створювати шумові карти. Крім того, завдяки датчикам можна буде моніторити доступні паркувальні місця у місті.

Усі зібрані дані будуть акумулюватися в головному дата-центрі, де їх оброблятимуть та аналізуватимуть для подальшого прийняття рішень. Кияни зможуть ознайомитися показниками стану довкілля через сайт міської ради.

Нагадаємо, що на вулицях Києва додатково встановлять 3 тисячі відеокамер. Також ми повідомляли, що на карту Google нанесуть близько 3500 столичних об’єктів.