flickr.com/juanedc

У Києві встановлять сенсорні довідкові стенди для туристів

У Києві планують встановити 70 інформаційно-довідкових стендів із детальною інформацією про визначні пам’ятки міста. Про це повідомляє 44.ua з посиланням на директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрія Назарова.

Назаров, який також є співкоординатором ініціативи «Kyiv Smart City», заявив: «Плануємо встановити сенсорні інформаційні панелі, на яких буде вся інформація по об’єктах культурного значення. Наприклад, музеї, історичні пам’ятки архітектури, а також різна довідкова інформація. Завдяки панелі туристи зможуть дізнатися про всі цікаві об’єкти за своїм маршрутом».

Він зазначив, що інформація на стендах, буде доступна, крім української, також іноземними мовами, зокрема англійською, французькою та німецькою.

70 панелей планується встановити у головних туристичних місцях, а крім того, — в аеропортах, на залізничних вокзалах та площах. На реалізацію проекту з міського бюджету виділено 10 млн гривень. Очікується, що стенди запрацюють на вулицях столиці в листопаді 2017 року.

Нагадаємо, в Києві на всіх станціях метро планують встановити камери для розпізнавання облич.