У Києві за 2018 рік планують висадити рекордну кількість квітів
ukgardenphotos/Flickr

У Києві за 2018 рік планують висадити рекордну кількість квітів

Рекордну кількість квітів – 13 мільйонів – у Києві висадять до кінця поточного року.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Працівники КО «Київзеленбуд» уже висадили 10 мільйонів квітів.

«Важливим завданням для нас є збільшення висадження багаторічних рослин і створення злакових клумб. Цього року такі клумби створили у Голосіївському та Оболонському районах. І це лише початок – далі вони будуть сформовані у всьому місті. Вже триває створення злакової клумби у Дніпровському районі», – зазначає генеральний директор комунального об’єднання Михайло Наконечний.

Він зазначає, що суттєва перевага декоративних злакових клумб – невибагливість у догляді. Вони з легкістю переносять і спеку з посухою, і рясний полив, легко уживаються з іншими рослинами.  А головне – практично не хворіють і не вражаються шкідниками.

Більшість київських квітів вирощено у 13 парниково-оранжерейних господарствах районних комунальних підприємств по утриманню зелених насадження.

Одним зі шляхів реалізації стратегії розвитку КО «Київзеленбуд» на ‎2017-2021 роки «Екологічно. Інноваційно. Комфортно» є створення нових і реконструкція старих оранжерейних господарств для вирощування рослин, стійких до зростання у мегаполісі.