У Києві запускають перший сервіс похвилинної оренди авто
autoconsulting.com.ua

У Києві запускають перший сервіс похвилинної оренди авто

У Києві у тестовому режимі запрацював перший каршерінг-сервіс Getmancar. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на AUTO-Consulting.

Каршерінг – це похвилинна оренда автомобіля. У вартість прокату машини включено пальне та мийку авто.

Пошук авто, його відкриття, закриття і оплату послуг можна здійснювати за допомогую спеціального додатку зі смартфона.

autoconsulting.com.ua

Умовно Київ буде поділений на дві зони. Перша – зона використання — це сам Київ і невеликі приміські міста і селища на зразок Вишневого або Кончі-Заспи, де можна буде вілно їздити на орендованому авто. Інша — зона початку та завершення — це умовний квадрат, де можна буде взяти або залишити автомобіль. Вона буде меншою.

«У цьому умовному квадраті можна залишити автомобіль де завгодно, хоч в себе під будинком», — повідомляють у компанії.

autoconsulting.com.ua

Щоб знайти авто поблизу, потрібно скачати додаток на смарфон і зареєєструватися, вести свої дані, прикріпити фото водійського посвідчення, паспота і банківської картки. Після цього упродовж 48 годин особа отримає підтвердження і зможе користуватися каршерінгом.

«На своєму смартфоні знаходите автомобіль поблизу. Зі смартфону (відстань до 100 метрів) відкриваєте його. Ключі, документи на авто та страховки знаходятся всередині. І можете їхати куди-завгодно. А потім – залишити автомобіль там, де вам зручно (у межах означеної зони). Усі машини застраховані по КАСКО и ОСАГО», — зазначають у компанії.

autoconsulting.com.ua

Існує кілька тарифів. Від 4,2 грн. до 6 грн. хвилина при похвилинному тарифі. 50-60 грн. в годину при годинному. І 990 грн. на добу з оплаченим компанією бензином на 200 км шляху. Будь-який тариф включає вартість палива.

Крім того, щоб автомобіль не забрав хтось інший, поки ви до нього йдете, його можна забронювати на 20 хвилин. На цей час він зникне зі смартфонів інших користувач, як вільна машина. Бронь безкоштовна і ставити бронь на машину можна 3 рази на добу. Або ж 3 рази продовжувати, якщо не встигаєте. Потім — включається тариф очікування — 99 коп хвилина.

У Getmancar клієнтів обслуговуватимуть100 автомобілів Ravon R2 узбецького виробництва.

У компанії також заявили, що містяни зможуть заробляти на каршерінгу, придбавши Ravon R2 і віддавши його в управління Getmancar. Так автомобіль стане шерінговим і почне заробляти гроші для власника. Окупність обіцяють за 3 роки.

У повноціному режимі послуга буде доступна з 1 січня 2018 року. Наразі сервіс працює у тестовому режимі.