У Києві збудують міст від арки Дружби народів до Володимирської гірки
facebook.com/merkieva

У Києві збудують міст від арки Дружби народів до Володимирської гірки

У цьому році в Києві стартує будівництво нового пішохідного мосту за швейцарським проектом. Міст починатиметься біля арки Дружби народів поблизу Європейської площі та з’єднуватиме її з Володимирською гіркою. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на столичного міського голову Віталія Кличка.

Кличко поділився низкою планів щодо реконструкції Києва. Так, до весни майбутнього року планують завершити оновлення Пейзажної алеї. Також повідомляється, що вже знайдено інвесторів для будівництва канатної дороги, яка з’єднає арку Дружби народів і Труханів острів. В подальшому планується побудувати пересадочний пункт цієї канатної дороги і продовжити її через весь острів аж до Гідропарку. Очікується, що загальна протяжність маршруту складе 5 кілометрів.

«Ми вкладаємо кошти в інфраструктуру. Наприклад, цього року почнемо будувати пішохідний полегшений міст за швейцарським проектом – він буде починатися біля арки Дружби народів поблизу Європейської площі і дійде до Володимирської гірки. І можна буде пішки дістатися до знакових місць Києва», – додав мер Києва.

Також він розповів, що муніципальна влада наразі працює також над тим, аби зробити столичний фунікулер привабливою частиною туристичної інфраструктури, сучасним і комфортним міським транспортом.

Ще Віталій Кличко поділився намірами муніципальної влади щодо реконструкції столичного Гідропарку. «Є вже три міжнародних компанії, які готові вкласти гроші в будівництво парку розваг на цій території – своєрідного Діснейленду. Це буде велика зміна ландшафту, а сума інвестицій складе близько 500 млн доларів. Ми вже на фінальній стадії переговорів», – зазначив він.

Відповідаючи на запитання, чи збільшився за останній час туристичний потік у місто, столичний мер наголосив, що у Києва є колосальний туристичний потенціал. Він додав, що за минулий рік місто відвідало близько 1 млн іноземних туристів, а за перші дев’ять місяців 2017 року їхня кількість уже склала більш як 1,2 млн.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в столиці пройшов щорічний Інвестиційний форум. Під час заходу, зокрема пройшла презентація проектів, що планують втілити в Києві у рамках розвитку туристичної інфраструктури.