У Києво-Могилянській академії знайшли вмурований у стіну пістолет
facebook.com/apostolmv

У Києво-Могилянській академії знайшли вмурований у стіну пістолет

У бібліотеці Києво-Могилянської академії під час ремонту виявили замурований у стіну старовинний револьвер. Про це повідомив у Facebook радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол.

За словами Апостола, знахідку виявили в Староакадемічному корпусі бібліотеки Києво-Могилянськоі академії за книжковими шафами, які змонтували більш ніж 150 років тому і з того часу не рухали з місця.

«Важко зараз сказати, яка історична цінність цієї знахідки. Це револьвер, думаю, жіночий, якому не менше 150 років. Шестизарядний, в барабані однієї кулі немає (це тема для майбутніх досліджень, в кого стріляла жінка в ті роки)», — зазначив радник міністра МВС.

Він також додав, що є низка ознаки того, що пістолет було виготовлено в Європі: в металевий корпус вмонтовано чорну пластмасу, на корпусі вибито цифру 7, літери RN і «щось на зразок корони».

Повідомляється, що керівництво Києво-Могилянської академії звернулося до поліції з проханням прийняти знайдену зброю, а потім повернути її до університетського музею.