У київському метро до кінця січня запрацюють ще 12 турнікетів для оплати банківською карткою
facebook.com/pg/kyivmetro

У київському метро до кінця січня запрацюють ще 12 турнікетів для оплати банківською карткою

У столичному метрополітені запрацює більше турнікетів для оплати банківською карткою. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку КП «Київський метрополітен».

«Ще 12 турнікетів з можливістю оплати проїзду безконтактною банківською карткою запрацюють у столичній підземці до кінця січня», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, по два — на станціях «Героїв Дніпра», «Мінська», «Оболонь», «Петрівка» та «Контрактова площа». І ще по одному — на станціях «Тараса Шевченка» та «Поштова площа».

У лютому до переліку планується додати станцію «Олімпійська».

Нагадаємо, що у 2015 році київський метрополітен став 5-м у світі з можливістю оплати проїзду безконтактною банківською карткою на турнікеті.

«Зараз пасажири використовують послугу в середньому 40 тисяч разів щодня. Варто додати, що окрім банківської на жовтих турнікетах у звичайному режимі можна скористатися будь-якою іншою карткою: проїзним, Карткою киянина, телефоном з додатком Android Pay чи карткою метро», — розповіли у прес-службі.

Як повідомляв Main.in.ua раніше, на столичній станції метро «Золоті ворота» відкрили безкоштовний пункт підзарядки мобільних.