У КМДА написали радіодиктант з української мови
facebook.com/dyktant

У КМДА написали радіодиктант з української мови

Сьогодні, 9-го листопада, у День української писемності та мови, у Колонній залі Київської міської держадміністрації написали радіодиктант у рамках міжнародного флешмобу. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Вечірній Київ.

Зазначається, що охочі приєднатися до флешмобу почали збиратися в КМДА вже за годину до початку флешмобу. Цьогоріч текст з близько 150-ти слів читався повільніше, ніж минулого року, для того, щоб всі встигли. Його читав доцент Київського університету імені Б.Грінченка Олександр Авраменко.

Радіодиктант також писали і в навчальних закладах столиці.

Учасники заходу можуть надіслати свої роботи на адресу Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. До перевірки візьмуть лише ті роботи, які будуть надіслані 9-го та 10-го листопада. Переможців оголосять у грудні. Найкращих знавців українського правопису нагородять символічними призами.

Радіодиктант національної єдності започаткувало Українське радіо. За 17 років акція стала міжнародним флешмобом, кількість учасників якого щороку поповнюється. Цього року захід проходить під девізом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».