У КМДА взялися за модернізацію сміттєспалювального заводу
http://kyivenergo.com

У КМДА взялися за модернізацію сміттєспалювального заводу

Віталій Кличко відвідав єдиний працюючий сміттєспалювальний завод в Україні «Енергія». Мер Києва заявив, що на підприємстві планується впровадити сучасну систему хімічної очистки газів з метою досягнення європейських норм викидів у повітря. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу КМДА. 

Під час інспекції заводу, Віталій Кличко поділився планами щодо модернізації «Енергії» задля досягнення європейських екологічних норм в роботі підприємства. Сьогодні вже розроблене техніко-економічне обґрунтування для встановлення на заводі сучасної системи хімічної очистки газів. Необхідне обладнання планується встановити до 2020 року.

«Зараз ми підійшли до модернізації заводу. Не таємниця, що кияни скаржаться, що завод не відповідає сучасним нормам, забруднює атмосферу. Ми працюємо над тим, щоб замінити фільтри на заводі. І зараз обговорювали нову систему модернізації хімічної очистки викидів, які є продуктом діяльності заводу», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва навів приклад європейських країн, де сміттєспалювальні заводи знаходяться в центрі міст, але не створюють проблем мешканцям, оскільки рівень їх викидів не перевищує встановленої норми.

«На сьогодні, на жаль, норми, які є в Україні, суттєво відрізняються від європейських. І наше завдання – протягом двох років зробити все, щоб рівень викидів шкідливих речовин заводу «Енергія» відповідав європейським нормам», – наголосив Кличко.

Як повідомив представник компанії «Нафтогазові технології» Владислав Скляренко, досягнути європейських норм дозволить напівсуха система очищення за допомогою сорбентів – вапна та активованого вугілля.

Раніше  йшлося про те, що у столиці затвердили план поводження з відходами до 2025 року.