У Краматорську запрацювала диспетчерська служба екстреної меддопомоги
facebook.com/zhebrivskyi

У Краматорську запрацювала диспетчерська служба екстреної меддопомоги

У місті Краматорськ Донецької області відбулося відкриття оперативно-диспетчерської служби Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку голови Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павла Жебрівського.

Службу відкрили після проведення капітального ремонту та переоснащення Центру, розпочатих ще у 2016 році. За словами Жебрівського, на ремонтні роботи та необхідне обладнання було витрачено понад 12 млн гривень.

«У червні цього року закупили обладнання та почали монтувати програмно-апаратний комплекс оперативно-диспетчерської служби — на це витратили 7 млн 900 тисяч гривень», — зазначив посадовець.

Ще 4,3 млн коштів обласного бюджету використали на капремонт приміщень, які перебували в аварійному стані.

Жебрівський зауважив, що у вересні 2017-го у Центрі в тестовому режимі запустили систему GPS-моніторингу, налагодили програмне забезпечення та організували навчання персоналу.

Він додав, що на сьогодні система моніторингу відстежує результати діяльності служби екстреної допомоги на території усієї Донеччини.

facebook.com/zhebrivskyi