У Кременчуці презентували машину-пилосос
kvsz.com

У Кременчуці презентували машину-пилосос

В рамках святкування Дня міста Кременчука місцеві машинобудівні підприємства представили ​​ спеціальну комунальну техніку власного виробництва. Крюківський вагонобудівний завод представив на виставці два зразка власної техніки: підмітально-прибиральну машину (ПУМ) «Чистий шлях» і самохідний вакуумний пилосос «Чистий шлях центр». Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Машина-пилосос є новинкою від крюківських вагонобудівників. «Пилосос» базується на шасі автомобіля, має систему щіток, підбирачів, кузов з бункером для 8 тонн сміття. Авто обладнане  баками для води загальним об’ємом 3000 літрів та виносним пристроєм для збирання. Машина-пилосос може комплектуватися за бажанням замовника відвалом для збирання свіжого снігу.

 

ПУМ «Чистий шлях» призначена для швидкісної прибирання вулиць та магістралей, завантаження сміття у кузов самоскида. Вона зволожує дорожню поверхню за допомогою системи зрошення для ліквідації пилу, запас води становить 1500 літрів. Ширина підмітання за допомогою двох бічних і однієї центральної щітки — 3 метри. Повна маса машини — 6,5 тонни.

На виставці свою техніку презентували також машинобудівні підприємства АвтоКрАЗ, Кременчуцький завод дорожніх машин та інші.