У Кропивницькому оголошено день жалоби за загиблими під час теракту в Кабулі українцями

Міська влада Кропивницького оголосила 25 січня днем жалоби за трьома містянами, які загинули під час нападу на готель в Кабулі. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Кропивницької міської ради.

Йдеться про загиблих стюардесу авіакомпанії «Українські крила» Катерину Пасенчук та двох співробітників авіакомпанії «УРГА» Валерія Кардаша та Олександра Дикого.

У цей день на флагштоках державних установ міста будуть приспущені прапори. Також скасовано розважальні заходи та спортивні змагання.

Тіла загиблих українців прибули в країну 24 січня. Також до України повернулися 19 врятованих українців

Нагадаємо, 20 січня у столиці Афганістану Кабулі щонайменше четверо озброєних чоловіків напали на готель «Intercontinental». Під час атаки у готелі проходила IT-конференція, у якій брали участь понад 100 фахівців. Бойовики увійшли під виглядом гостей: спочатку вони стріляли по охоронцях, які намагалися їм завадити. Потім у готелі почалась пожежа. Атака тривала близько години, доки правоохоронці не знешкодили нападників.

22 січня глава МЗС Павло Клімкін та посол України в Таджикистані та Афганістані Віктор Нікітюк заявили про загибель семи українців під час атаки у Кабулі. Наразі залишається підтверджена загибель семи громадян України: п’ятьох чоловіків та двох жінок, які працювали на місцеву авіакомпанію Kam Air.

У МВС Афганістану стверджують, що жертвами теракту в готелі столиці стали дев’ятеро громадян України. Загалом у нападі загинули понад тридцять людей.