У Львівському клінічному перинатальному центрі реконструювали водопровідну насосну станцію

У Львівському клінічному перинатальному центрі реконструювали водопровідну насосну станцію

У Львівському обласному перинатальному центрі завершили реконструкцію водопровідної насосної станції. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Zaxid.net.

На реконструкцію об’єкта з міського бюджету скерували майже 7 мільйонів гривень.

Зазначається, що потреба модернізувати насосну станцію виникла через зношеність старих насосів. Їх не замінювали упродовж 35 років, саме ж обладнання споживало занадто багато енергії.

«Тут застосоване новітнє обладнання: насосні агрегати, плавні пуски та частотні перетворювачі. Станція повністю працює в автоматичному режимі, а контролювати її будуть лише диспетчери з центрального пункту», ‒ розповів директор комунального підприємства Валентин Вольський.

Відтак гарячу воду й тепло медична установа, у якій продовжують ремонтні роботи, отримує вже півтора місяця. Наразі на насосній станції ще продовжують замінювати теплові труби та встановлювати теплообмінники.

«Ми підвели мережі з ТЕЦ до індивідуального теплового пункту, який перед тим побудували. Зараз задіяли 3,5 мільйони. З наступного тижня чекаємо насоси, вже тоді повністю закінчимо будівельну частину робіт», ‒ пояснив директор ЛКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж.

Обладнання для нової насосної станції перинатального центру закупляли в Україні, а деякі деталі приїхали з Італії та Німеччини.

«Весь комплекс робіт виконаний на 100%. Інвестиції у проект склали майже 7 мільйонів гривень. Реалізовували їх силами працівників комунальних підприємств. Якщо б ми замовляли ремонтні роботи на стороні, то це би становило понад 10 мільйонів гривень», ‒ зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Перший корпус медичної установи має відновити роботу вже у лютому. Нагадаємо, що на ремонт перинатальний центр закрили 4 роки тому.