У Львові 10 науковців отримають премії у розмірі 25 тисяч грн кожен

У Львові визначили переможців конкурсу «Львів науковий», в межах якого нагородять талановитих вчених. Десять науковців отримають премії по 25 тис. грн. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Zahid.net.  

Цьогоріч у конкурсі брали учать 53 науковця.

При визначенні переможців до уваги брали наявність наукових відзнак, наукових робіт, статей, вітчизняних і міжнародних патентів, наявність викладацького стажу, усні доповіді на міжнародних конференціях та інші критерії, зазначені в положенні.

Також Львівська міськрада підтримала проведення 11 міських наукових конференцій. На їхнє дофінансування 2018 році витратять від 20 до 25 тис. грн.

Програма «Львів науковий» була започаткована у 2016 році і має на меті забезпечити промоцію наукового потенціалу міста та розвиток сфери ділової гостинності через проведення у місті вагомих наукових ділових заходів.

Відповідно до Ухвали Львівської міської ради № 2282 від 20 липня 2017 року місто виділяє 250 тис. грн. на премії талановитим ученим та ще 250 тис. грн. на дофінансування міських наукових конференцій у 2018 році.