У Львові побудують спорткомплекс із лижним спуском на даху
city-adm.lviv.ua/
Проект спорткомплесу

У Львові побудують спорткомплекс із лижним спуском на даху

Будівництво спорткомплексу на Сихові, за очікуваннями, почнуть в кінці 2018 року. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час вручення нагород лідерам архітектурного конкурсу проектів цього об’єкту. Повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Львівської міськради.

city-adm.lviv.ua/

Йдеться про проект спорткомплексу площею 1,87 га. За проектом, споруда матиме чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн для водного поло та блок адміністративно-господарських приміщень. Окрім цього, з даху споруди облаштують лижні спуски.

city-adm.lviv.ua/

Вартість будівництва спортивного об’єкту – 200 млн грн. Будівництво планують розпочати наприкінці 2018 року. Роботи триватимуть впродовж трьох років.

«Однозначно, що цей комплекс має тут бути, він добре вписується в архітектуру Сихова. Велика радість буде для дітей, які матимуть можливість займатися різними ігровими видами спорту, плаванням, лижними видами спорту. Це – унікальний корпус і, я думаю, нічого такого в Україні немає» — зазначив Садовий.

Мер висловив подяку київській творчій архітектурній майстерні «Кудін», яка перемогла у конкурсі архітектурних проектів майбутнього спорткомплексу, та вручив чек на 90 тис. грн.

«Коли ми почали працювати над проектом, нас вразила значна площа покрівлі залів. Нам дуже захотілося використати її, дати якусь функцію, бажано спортивну. Компонуючи зали на ділянці для проектування ми зрозуміли, що все буде добре тільки в тому випадку, коли ми розташуємо один зал над іншим. І в ту мить намалювався силует всієї споруди. Це ухил (гора), по якому можна спускатися на лижах, а це означає, що ще одна спортивна федерація може брати участь у цьому проекті. Спускатися на лижах з гори можливо і влітку по спеціальному покриттю. А взимку, крім спортсменів, на цьому схилі можуть розважатися жителі району», — зазначила команда переможців конкурсу.

Варто зазначити, що київський архітектор Віктор Кудін є автором Критої спортивної арени на ВДНГ у Києві.