У Львові суд зобов'язав продавців узгоджувати вивіски з мерією
flickr.com/grocap

У Львові суд зобов’язав продавців узгоджувати вивіски з мерією

Львівський апеляційний адміністративний суд поновив дію рішення виконкому Львівської міськради, яким передбачається введення обов’язкової процедури погодження з мерією зовнішнього вигляду та інших характеристик вивісок. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу міської ради Львова.

Суд розглядав апеляційні скарги виконкому Львівської міської ради та КП «Адміністративно-технічне управління» на постанову Львівського окружного суду про скасування рішення ЛМР «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у м. Львові». Апеляції було задоволено, таким чином, документ знову набув чинності.

Порядок, прописаний у рішенні Львівської міськради, передбачає обов’язкову процедуру виготовлення та погодження з мерією паспортів розміщення вивісок, а також процедуру їх демонтажу.

В КП «Адміністративно-технічне управління» розповіли про вимоги до вивісок, визначені в документі: «Порядок розміщення малих архітектурних форм визначає загальні вимоги до вивісок: їх розміри, матеріали, колір, стилістику, техніку безпеки, освітлення тощо, встановлював чіткий і прозорий механізм їх розміщення на фасадах будівель і процедуру їх демонтування».

У комунальному підприємстві переконані, що таке рішення апеляційного суду піде на користь місту й дозволить зберегти його неповторний вигляд.

«Це дає можливість впорядкувати розміщення вивісок, не допускає перенасичення фасадів будівель міста конструкціями, сприяло збереженню автентичності пам’яток архітектури та історичного середовища загалом», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що з кінця березня працівники відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління» демонтували 71 вивіску з понад 100 виявлених у Львові. Також було демонтовано 6 рекламних конструкцій алкоголю.