У Львові викрили підпільний міні-завод, де виготовляли каву під маркою відомого бренду

У Львові виявили міні-підприємство, яке займалося виробництвом кави відомого виробника. Щодоби завод випускав до 1000 пачок продукції. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Організатором нелегального «бізнесу» виявився 45-річний мешканець Львова. Виробничі потужності він розташував на другому поверсі свого будинку, куди можна було дістатися лише за допомогою ліфта.

Підроблений товар відвантажувався з так званого цеху. В іншій області через підставних осіб було організовано «офіс продажів». Фальсифіковану каву збували на гуртових ринках Львова та в невеликих мережах західних областей. Крім того, товар реалізовували через мережу Інтернет.

Правоохоронці обшукали підпільний кавовий завод, де знайшли обладнання для виробництва та пакування кави, понад 19 000 готового товару, майже 100 кг сировини, тару та 17 000 гривень.

npu.gov.ua

Зловмиснику вже оголошено про підозру у порушенні Кримінального кодексу України за частиною 1 статті 229 (Незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару).

Стаття передбачає покарання у вигляді штрафу до 2 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та обладнання.

Наразі триває досудове розслідування.