У Львові встановлять обладнання для утилізації медичних відходів
flickr.com/benny_lin

У Львові встановлять обладнання для утилізації медичних відходів

У 2018 році у Львові планують встановити інсенератор — спеціальний засіб для знешкодження відходів медустанов. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку Управління екології Львівської міської ради.

Установка інсенератора дозволить вирішити проблему відходів, що накопичуються у лікарнях, лабораторіях та інших закладах охорони здоров’я.

Зокрема, йдеться про використані перев’язувальні матеріали, одноразові шприци та системи, рукавички, халати, рентгенівські плівки, інфіковані відходи харчових блоків, заражену кров, шматки шкіри, видалені органи, прострочені, фальсифіковані та конфісковані лікарські препарати.

«Медичні відходи є факторами прямого та опосередкованого ризику забруднення навколишнього середовища, а також виникнення інфекційних та неінфекційних захворювань серед населення», — повідомили в управлінні екології.

Такі відходи не можна віднести до побутових, оскільки вони містять радіоактивні та токсичні речовини, насамперед цитостатичні препарати, антибіотики та інші компоненти.

Зазначається, що на проект мають виділити 1 мільйон гривень з міського фонду охорони довкілля.