У Львові затвердили програму забезпечення молоді житлом на 2018 — 2022 роки

Сьогодні, 21 грудня, Львівська міська рада затвердила цільову програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян м. Львова на 2018 — 2022 роки. За відповідну ухвалу проголосували 58 депутатів. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Програма має на меті допомогти молоді отримати житло через пільгове довгострокове кредитування за рахунок коштів міського бюджету Львова. На її виконання виділено 70 млн 900 тис гривень з міського бюджету.

 «Програма спрямована на подальший розвиток молодіжного житлового будівництва в місті Львові, покращення стану забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян, які перебувають на обліку або у списку осіб, які бажають вступити до житлово-будівельного кооперативу як такі, що потребують поліпшення житлових умов», – повідомила в.о. начальника управління житлового господарства Галина Мазур.

У Львівській міськраді очікують, що реалізація програми сприятиме розвитку будівництва та розв’язанню житлової проблеми молоді. Забезпечити житлом планується близько 80 молодих сімей та одиноких молодих громадян, які перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов.

Нагадаємо, сьогодні державну програму із забезпечення молоді житлом продовжили до 2020 року.