У Маріуполі збудують військове містечко для морської піхоти
facebook.com/zhebrivskyi
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський

У Маріуполі збудують військове містечко для морської піхоти

У місті Маріуполь Донецької області коштом Міноборони та місцевого бюджету збудують військове містечко для морських піхотинців. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського. 

Жебрівський зазначає, що про зведення на Донеччині містечка для морської піхоти йшлося на спільному брифінгу, який пройшов сьогодні, 22 листопада. У брифінгу також взяли участь військовий комісар Донецького військкомату Олександр Сергєєв та помічник начальника ГУ Нацполіції в Донецькій області Олега Ягольника.

За словами Жебрівського, рішення про будівництво військового містечка в Маріуполі вже схвалено, очікується, що загальна вартість проекту складе 70 млн гривень.

«Вже ухвалене рішення, що у Маріуполі буде побудоване військове містечко для морських піхотинців. Проект вартістю понад 70 млн гривень профінансує область, місто та Міноборони (місто та область виділять по 18,5 млн гривень, решту коштів надасть міністерство)», — зазначив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Він також заявив, що поставив мерам усіх міст Донеччини, в яких перебувають українські військові частини, завдання сприяти створенню комфортних умов для військовослужбовців. Крім того, він розповів про розпорядження керівництву обласного Держгеокадастру сприяти задоволенню всіх заявок військових на виділення землі.

«Людини, які захищають нашу державу, мають бути впевнені, що і держава їх захистить», — наголосив Павло Жебрівський.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що в наступному році в Україні планують побудувати 180 нових гуртожитків для військовослужбовців.