У МВС підготувалися до безстрокового мітингу під Радою

У МВС підготувалися до безстрокового мітингу під Радою

На сьогодні сформовано необхідні сили для забезпечення порядку під час мітингу під стінами парламенту, якщо акції не будуть припинятися. Про це повідомив речник міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко, передає УНН.

«Все буде залежати від того, як буде розвиватися акція. Якщо вона буде, як говорили деякі оратори, безстроковою, то відповідно адекватно будуть діяти правоохоронці – всі наявні сили і резерви сформовані», — зазначив Шевченко.

Речник МВС наголосив, що на мітингу наразі знаходиться 3,5 тисячі правоохоронців без урахування резервів, оскільки активісти заявили, що в акції візьмуть участь 3 тисячі осіб.

«Фактично 4-4,5 тисяч було тут в «урядовому кварталі», ще 1,5 тисячі під Нацбанком. Ми вважаємо, сили наші абсолютно адекватні тій чисельності учасників акції, які були заявлені і які де-факто є», — сказав представник МВС.

За його словами, на мітингу також працюють підрозділи Нацгвардії, поліції та патрульної поліції. Про спроби мітингувальників пронести на акцію заборонені речі Шевченка поки що не інформували. Він також розповів про встановлення рамок металошукачів для забезпечення безпеки під час мітингу .

«Є багато різної оперативної інформації», — повідомив речник МВС.

Шевченко  уточнив, що він не може ні спростувати, ні підтвердити заяв про те, що активісти будуть використовувати вибухові пакети задля штурму будівлі Верховної Ради.

Нагадаємо, у зв’язку із організацією мітингу у Києві сьогодні, 17 жовтня, обмежено автомобільний рух на низці центральних вулиць.