У МВС відзначили громадян, які сприяли визволенню заручників у Харкові
mvs.gov.ua/

У МВС відзначили громадян, які сприяли визволенню заручників у Харкові

У Міністерстві внутрішніх справ нагородили чотирьох осіб за сміливі та рішучі дії, виявлені під час звільнення заручників, захоплених у відділенні «Укрпошти» у Харкові. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу МВС.

Сьогодні, 3 січня, у Головному управлінні Національної поліції в Харківській області відбулася церемонія відзначення людей, які перебували в приміщенні відділення «Укрпошти» і були взяті у заручники.

Так, було відзначено операторок відділення «Укрпошти» Ганна Коропець та Олена Лук’яненко, начальницю цього відділення – Вікторію Мущир, а також приватного підприємця Олексій Маврін. Усі вони отримали цінні подарунки — наручні годинники.

Окрім того, за зразкове виконання службових обов’язків та відданість Присязі нагрудні знаки «За відвагу в службі» отримали поліцейські, які брали участь у спецоперації зі звільнення заручників.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв висловив вдячність громадянам та співробітниками поліції, чиї дії сприяли знешкодженню зловмисника без силового штурму будівлі.

«Хочу сказати дуже теплі слова небайдужим офіцерам та громадянам в місті Харкові, які працювали чітко та злагоджено. На щастя, силовий захват був непотрібний. До такої безкровної реалізації призвела робота переговірників, психологів, а також повна взаємодія та комунікація між працівниками оперативного підрозділу та самими заручниками. За що їм – велике спасибі»,- зазначив Князєв.

Нагадаємо, 30 грудня у Харкові невідомий взяв у заручники людей у поштовому відділенні. Зловмисника було затримано.