У Нацполіції об’єднають департаменти карного розшуку та кримінальної розвідки

У Національній поліції України планують поєднати функції двох департаментів кримінальної поліції, які займаються кримінальною розвідкою та карним розшуком. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МВС України.

Про злиття двох департаментів йшлося 12 грудня під час робочої наради керівництва НПУ та представників Посольства США в Україні. Сторони дійшли до згоди, що об’єднання функцій повинно покращити ефективність роботи поліції.

Основним напрямком роботи оновленого підрозділу — Департаменту кримінальної розвідки — стане боротьба з організованими злочинними групами та кримінальними «авторитетами». Про це заявив начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін під час презентації об’єднаного департаменту.

mvs.gov.ua

«Ми пропонуємо, не ламаючи структури кримінальної поліції, ввести основний практичний оперативний підрозділ, який займатиметься основною тактичною задачею – боротьбою з організованою злочинністю», – зазначив він.

За словами голови Нацполіції Сергія Князєва, реструктуризація має покращити роботу Департаменту карного розшуку.

«Це дасть змогу оптимізувати роботу Департаменту карного розшуку, працівники якого діють переважно «від місця злочину» – тобто працюють над розкриттям злочинів, вчинених в умовах неочевидності. Натомість Департамент кримінальної розвідки працюватиме «від особи» – документуючи злочинну діяльність кримінальних «авторитетів» та очолюваних ними ОЗГ», – зауважив він.

Під час наради було розглянуто спрощену структуру підрозділу, яка дозволить мінімізувати кількість керівних посад, водночас збільшивши кількість оперативників.

mvs.gov.ua