У Нацполіції створили управління кримінального аналізу
npu.gov.ua

У Нацполіції створили управління кримінального аналізу

Нове управління буде займатися упорядкуванням та аналізом повного обсягу оперативних даних за трьома напрямками: оперативний, тактичний та стратегічний аналіз. Про це повідомив в.о. начальника управління кримінального аналізу Володимир Єрофєєв.

«На сьогоднішній день в системі поліції існує дуже багато джерел розрізненої інформації. Вона аналізується автономно співробітниками різних служб. І все це зберігається в різних базах», — повідомив він.

За його словами, оперативники накопичують та зберігають великі обсяги інформації. Після їх звільнення, або переходу до інших підрозділів, дані можуть втрачатися.

в.о. начальника управління кримінального аналізу Володимир Єрофєєв

 «Тому відсутня можливість якісно оцінити інформацію в глобальному масштабі, хоча б у межах однієї області. І тому наше завдання — консолідація всієї оперативної інформації, її подальший аналіз допоможе в розкритті насамперед тяжких і особливо тяжких злочинів», — додав виконуючий обов’язки начальника нової структури.

Першочергова задача управління – створити географічну прив’язку до кожного житлового будинку, з можливістю нанесення інформації на карту. Це дозволить визначати зони вчинення злочинів.

«У нас з’явиться новий механізм реагування на злочин і профілактики таких злочинів», — зазначив Єрофєєв.