У Нацполіції створять робочу групу по боротьбі з незаконною зброєю
npu.gov.ua

У Нацполіції створять робочу групу по боротьбі з незаконною зброєю

Національна поліція України сформує робочу групу з протидії незаконному обігу зброї. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт відомства.

Голова Нацполіції Сергій Князєв обговорив загальну концепцію заходів, спрямованих на боротьбу з нелегальним володінням зброї з першим заступником В’ячеславом Аброськіним та заступником командувача Нацгвардії України Миколою Баланом на нараді в Маріуполі.

За словами Князєва, слід об’єднати зусилля для того, щоб запобігати використанню незаконної зброї у мирних регіонах. Голова Нацполіції під час виступу згадав про недавній випадок у Дніпрі, коли злочинці кинули гранати у поліцейських, що прибули на виклик. Він підкреслив, що цей випадок є далеко не першим в Україні.

«Ми маємо працювати на випередження, а не боротися з наслідками», — підкреслив він, додавши, що посилені заходи безпеки, зокрема, патрулювання на вокзалах, метро, службах експрес-доставки, у місцях масового скупчення допоможуть зупинити такі правопорушення», — наголосив Князєв.

До робочої групи з протидії нелегальній зброї та боєприпасів увійдуть представники всіх обласних управлінь Нацполіції східної частини України для ефективної «мережі перекриття» каналів витоку зброї.

Нагадаємо, що Сергій Князєв під час наради в Маріуполі з керівниками поліції та міськими головами повідомив про перехід роботи Нацполіції на єдиний центр «102».

Раніше ми повідомляли, що СБУ викрила постачальників контрабандної зброї в Україну.