У Нацполіції змінять систему підготовки оперативників
facebook.com/UA.National.Police

У Нацполіції змінять систему підготовки оперативників

Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив про внесення змін до процедури підбору та навчання молодих оперативників. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт відомства.

Про зазначені зміни Князєв повідомив 3-го листопада під час підбиття підсумків роботи кримінального блоку за 10 місяців цього року.

За його словами, 75-80% кандидатів на службу в підрозділах кримінальної поліції допускатимуться до посад лише після певного періоду роботи патрульними.

Решту кандидатів братимуть до служби за наявності спеціалізованої освіти. Після навчання майбутні оперативники проходитимуть практику в своїх досвідчених колег.

Князєв звернувся до керівників обласних підрозділів кримінальної поліції з вимогою докласти зусиль до належної підготовки молодих оперативників.

«Ви повинні навчити, адже саме ви і є тим «кістяком», який сформує та навчить нове покоління українських поліцейських», – наголосив Сергій Князєв.

Також він повідомив про плани переформатування роботи карного розшуку.

«Створюємо повністю новий підрозділ. Туди увійдуть найкращі працівники, 70 відсотків з яких – це оперативники, а ще 30 відсотків – слідчі», – заявив керівник Нацполіції.

Нагадаємо, що у Нацполіції нещодавно створили управління кримінального аналізу, а також вирішили ввести понад 500 посад дільничних.