У новорічну ніч у Львові відбудеться 3D мапінг-шоу біля Оперного театру
flickr.com/Max Bashyrov

У новорічну ніч у Львові відбудеться 3D мапінг-шоу біля Оперного театру

У новорічну ніч Львівську оперу за секунду «зруйнують» і зведуть знову. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на zaxid.net.

«Доведеться нам трішки світла вимкнути на проспекті Свободи. Ми очікуємо близько 10 тисяч гостей і мешканців міста під час зустрічі Нового року на площі перед Львівською оперою», ‒ розповіла організаторка новорічно-різдвяних подій Львова Марта Іванишин.

Зазначається, що на святі виступатимуть гурт «LIRWAK» і етногурт «KURBASY». Вони поєднають народну музику, колядки та електронні імпровізації в проекті «KURBASY feat LIRWAK».

Це буде майже годинне музичне дійство, над яким вони працювали ще з осені. Етномотиви будуть і в образах музик.

«Буде мультимедійна проекція на тлі Оперного театру. Одночасно за сцену нам, музикантам, слугуватиме балкон театру. І ви почуєте абсолютно нову програму, створену спеціально для того, щоб львів’яни могли позитивно, щасливо, глибоко і красиво ввійти в новий рік», ‒ пояснила учасниця гурту «KURBASY» Наталка Рибка-Пархоменко.

3D мапінг-шоу, що буде на Опері, умовно розділять на два етапи. Перший ‒ космічно-етнічний, далі ‒ спільний відлік часу до Нового року, а відтак ‒ і друга частина, де по фасаду театру бігатимуть звірі.

«Ми Львівську оперу і зруйнуємо, і назад побудуємо, і повишиваємо на ній вишиваночки, і зробимо на ній красиві светри з оленями, і зробимо її, як витинанку, як гороскопи. Дуже буде цікаво!», ‒ додав медіахудожник дійства Володимир Стецькович.

Дійство почнеться о 23:00 і триватиме до 0:30 години 2018 року. Зазначається, що на свято зможуть завітати усі охочі безкоштовно.

«Це буде така музика, що ви зможете і стрибати, і танцювати, і веселитися. Адже у Новий рік варто увійти саме з таким настроєм!», ‒ підсумувала Наталка Рибка-Пархоменко.