У підпільному цеху на Черкащині знайшли 15 тонн фальсифікованої побутової хімії
npu.gov.ua

У підпільному цеху на Черкащині знайшли 15 тонн фальсифікованої побутової хімії

40-річний мешканець Черкаської області організував нелегальне виробництво побутової хімії під відомими торговими марками. У приміщенні, де знаходився підпільний цех, виявили близько 15 тонн фальсифікованої продукції. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Нацполіції.

Зазначається, що інформація про виробництво фальсифікату на Черкащині надійшла до правоохоронців від правовласників відомої торгової марки.

Згодом було виявлено, що зловмисники збували підроблений товар у мережі Інтернет.

«Оперативники з кіберполіції провели комплекс оперативних заходів та за його результатами встановили місце розташування цеху, у якому здійснювалося виготовлення фальсифікату», — йдеться у повідомленні.

Організатором незаконного бізнесу виявився 40-річний житель Черкаської області. У підсобному приміщенні за місцем його проживання знайдено промислову лінію з виготовлення фальсифікованих товарів побутової хімії.

Поліцейські також вилучили пристрої для пакування, змішування та випуску фальсифікату, наклейки на тару відомих торгових марок та вже готову для реалізації продукцію. Загальна вага конфіскованого товару становить близько 15 тонн.

npu.gov.ua

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 229 Кримінального кодексу України (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару).

Триває досудове розслідування за раніше розпочатим кримінальним провадженням.

«На даний час, вживаються заходи щодо отримання заяв від правовласників, які представляють інтереси торгових марок вилученої в ході обшуку продукції», — заявили у поліції.

Також правоохоронці працюють над встановленням каналу постачання інгредієнтів для виготовлення фальсифікату та шукають реалізаторів даної продукції.