У поліції з’явилося професійне свято, 10 катерів та більше 100 автівок
npu.gov.ua

У поліції з’явилося професійне свято, 10 катерів та більше 100 автівок

День поліції в Україні святкуватимуть 4 липня. Про це заявив Петро Порошенко під час вручення сертифікатів водного та автомобільного транспорту Національній поліції України на Київському річковому вокзалі.

За повідомленням УНІАН, під час вручення сертифікатів глава держави розповів про підписання указу щодо запровадження Дня поліції України.

«Я сьогодні підписав указ про запровадження 4 липня нового професійного свята – Дня поліції України», — додав Порошенко.

Президент зазначив, що це не є перенесенням з 4 серпня на 4 липня Дня поліції в України. «Це не перенесення, а заснування, так само, як ми з вами заснували нову поліцію», — зауважив президент.

«Ми посилюємо Національну поліцію України ще 102 новими автомобілями – значна частина яких вироблена в Закарпатті. Підрозділи поліції, які мають вихід до річкових та морських акваторій, отримають новий сучасний водний транспорт – 10 патрульних багатофункціональних катерів», — додав Порошенко.

Крім того, 10 патрульних катерів та більше 100 автомобілів Президент України Петро Порошенко передав у підрозділи поліції дев’яти регіонів.

За словами Президента України Петра Порошенка, Нацполіція поступово розвивається в європейську структуру, яка має надавати і вже надає якісний правоохоронний сервіс.

«Хочу подякувати кожному українському поліцейському, який в дуже непростих умовах, з ризиком для здоров’я та життя, інколи не менше, аніж наші воїни на фронті, сьогодні захищає мир та спокій України. Ви маєте заслужену довіру українського народу, ви є символом реформ і змін. Велика подяка вам за це», – наголосив Президент України.

Фото: Національна поліція України