У порт Одеси увійшли кораблі НАТО
ВМС ЗС України

У порт Одеси увійшли кораблі НАТО

До Одеси прибули з візитом кораблі країн НАТО — учасниць програми «Партнерство заради миру».

Про це повідомляє прес-служба Військово-морських сил ЗСУ у Facebook.

«До порту Одеса з візитом заходять кораблі Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG2) та Постійної протимінної військово-морської групи НАТО 2 (SNMCMG2)», — йдеться у повідомленні.

У ВМС зокрема оприлюднили фото фрегата ВМС Нідерландів «De Ruyter», румунський фрегат Regele Ferdinand, турецький фрегат Fatih, німецьке допоміжне судно Rhein.

Згідно програми проведено протокольну зустріч іноземної делегації з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України віце-адміралом Ігорем Воронченком. Сторони наголосили на важливості розвитку співробітництва між українськими ВМС і НАТО, флотами країн-партнерів з точки зору підвищення взаємосумісності та зміцнення безпеки у Чорноморському регіоні.

Як планується, по завершенні візиту кораблі зазначених груп НАТО спільно з Військово-Морськими Силами ЗС України проведуть у Чорному морі тренування типу PASSEX.

Кораблі будуть відкриті для відвідування мешканцями та гостями міста 24 липня (з 10.00 до 12.00 та з 15.00 до 17.00) та 25 липня (з 14.00 до 16.00).