У Прилуках 56 тисяч жителів майже тиждень без води; Київ та Житомир допомагають ліквідувати аварію
facebook.com/Прилуцька-міська-рада

У Прилуках 56 тисяч жителів майже тиждень без води; Київ та Житомир допомагають ліквідувати аварію

У Прилуках Чернігівської області без води залишилися 56 тисяч людей. Київ та Житомир допомагають ліквідовувати наслідки аварії на колекторі. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на заяву віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка.

«Наразі ліквідовувати наслідки аварії вже допомагають міста: Житомир — насосним обладнанням та заглушками для систем водовідведення, Київ — технікою та насосним обладнанням», — повідомив він.

Віце-прем’єр-міністр вважає, що ситуація в Прилуках «під контролем».

Заступник міністра Едуард Кругляк провів у Прилуках нараду щодо ліквідації наслідків аварії на міському колекторіза участі заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Сергія Сергієнка, посадовців міської ради та спеціалістів всіх відповідних служб.

facebook.com/Прилуцька-міська-рада

«Основне завдання спеціалістів локалізувати місце аварії. На даний час для цього осушено прилеглі колодязі, встановлено обвідну лінію та насоси, встановлюються заглушки. Завтра заглушки закладуть цеглою, щоб у разі прориву потік води не затопив місце аварії», — повідомляє прес-служба міської ради Прилук.

За останньою інформацією від ремонтних бригад, воду ввімкнуть вже сьогодні ввечері, 24 січня, щойно заглушки буде встановлено.

Постачанням питної та технічної води в кожен мікрорайон міста займаються КП «Прилукитепловодопостачання» та ГО «Прилуцький козацький полк».

Нагадаємо, Прилуки залишаються без води ще з 19 січня.