У Прилуках четверту добу перекрито водопостачання у зв'язку з аварією на колекторі
facebook.com/Прилуцька міська рада

У Прилуках четверту добу перекрито водопостачання у зв’язку з аварією на колекторі

Уже четверту добу у місті Прилуки, що на Чернігівщині, відсутня повноцінна подача води. Це спричинено проривом каналізаційного колектора, який стався у п’ятницю, 19-го січня. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку Прилуцької міської ради.

Згідно з повідомленням, 19-го січня мешканці міських вулиць Шевченка і Гімназичної звернулися до КП «Прилукитепловодопостачання» через підтоплення їхніх будинків стічними водами з каналізації.

Виявилося, що на каналізаційному колекторі стався прорив. Увечері 19-го січня розпочали роботи з ліквідації аварії.

У місті перекрили водопостачання. У міській раді попередили, що подача води здійснюватиметься лише з 7:00 до 12:00.

facebook.com/Прилуцька міська рада

За словами директора КП «Прилукитепловодопостачання» Андрія Гавриша, до усунення причин та наслідків аварії було залучено 12 одиниць комунальної спецтехніки та рятувальної техніки.

«Довкола аварійної ділянки постійно викачується вода, тому водопостачання по місту довелося тимчасово припинити. Рятувальні бригади працюють цілодобово, адже сам колектор знаходиться на глибині близько 14 метрів», — повідомили на сайті міської ради.

Крім того, міська влада скликала позачергову сесію для виділення коштів на закупівлю необхідної техніки та матеріалів для здійснення аварійно-відновлювальних робіт.

Зазначається, що дитсадки працюватимуть у Прилуках у звичайному режимі. Графік занять у школах та гімназіях скоротили до 12 години.

Для роботи груп продовженого дня у школах планують організувати підвіз технічної води.