У Прилуках відновили водопостачання, - Зубко
flickr.com/cerased

У Прилуках відновили водопостачання, — Зубко

У місті Прилуки, де 19-го січня стався прорив на колекторі, відновили подачу води. Воду подали до домівок мешканців о 20:00 24-го січня. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку віце-прем’єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

Нагадаємо, унаслідок аварії 56 000 мешканців залишилися без води майже на тиждень. Київ та Житомир долучилися допомагати місту ліквідувати наслідки поломки.

За словами Зубка, сьогодні, 25-го січня, житомирська організація «Крона» повинна встановити заглушки на колектор та очистити ліній колектору. Також будуть проведені роботи з розчищення місця прориву.

«На місці події для ліквідації аварії працює 2 аварійні бригади (5 одиниць техніки та 10 чоловік) КП «Прилукитепловодопостачання» та 4 одиниці техніки, 11 чоловік особового складу УДСНС України у Чернігівській області», — повідомив міністр.

На сайті міської ради Прилук підтвердили інформацію про відновлення водопостачання.

У прес-службі ради повідомили, що наразі обвідні лінії та насоси справляються з перекачуванням каналізаційних вод.

Проте містян попросили найближчими днями обмежити зливання великих об’ємів води до каналізації, задля зменшення тиску на аварійну мережу.