У Щасті відновили зруйнований "Градами" у 2014 році санаторій
Юрій Клименко / Facebook

У Щасті відновили зруйнований «Градами» у 2014 році санаторій

У Щасті відновили роботу санаторію-профілакторію «Луганський», зруйнованого «Градами» влітку 2014 року. Про це повідомив заявив голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко на сторінці у Facebook.

«Цей заклад було відновлено, замінено всі вибиті вікна, фасад будівлі, центральний вхід, ганок та його покрівлю тощо. Слід зазначити, що основну медичну базу в санаторії вдалося зберегти. У подальшому планується її повне відновлення і розширення», — написав він.

За словами Клименка, до кінця року у санаторії проведуть набір фахівців для роботи. Планується відкриття кабінету гіпербаричної оксигенації (барозал), кабінету мануальної терапії з сухим та підводним витяжкою хребта і великих суглобів тощо.

З наступного року в санаторії-профілакторії «Луганський» відновиться надання послуг з оздоровлення дітей у три зміни протягом літа.

«Приємно відзначити, що відкриття після відновлення санаторію у Щасті є позитивним прикладом відбудови соціальних об’єктів поблизу лінії розмежування», — додав Клименко.

Щастя було окуповане бойовиками, але 14 червня 2014 року місто перейшло під повний контроль української влади.