У школах будуть навчати фінансової грамотності, - Гриневич
facebook.com/zno.ukr.center

У школах будуть навчати фінансової грамотності, — Гриневич

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час відкриття Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» зазначила, що навчання фінансової грамотності повинно бути інтегрованим в обов’язкові предмети. За її словами, цей предмет має бути доступним для кожного учня. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МОН.

Гриневич розповіла, що курс «Фінансова грамотність» має навчати школярів, як успішно та відповідально поводитися з грошима. За її словами, у межах зазначеного курсу вже розроблено завдання, які повинні бути інтегровані в обов’язкові предмети шкільної програми.

Міністр пояснила, що «Фінансова грамотність» навіть у ролі вибіркового курсу виконує важливе завдання, однак цього недостатньо.

«Фінансова грамотність – одна із ключових компетентностей Нової української школи, і вона вже закладена в Закон «Про освіту». І попри те, що 1-й клас НУШ буде лише в 2018 році, а 12-й – аж у 2030-му, завдяки цьому курсу ми маємо напрацьовані матеріали для всіх класів і для всіх вікових груп. Це величезна робота, яку було зроблено на випередження. Фактично зараз ми в усі програми базової школи включили завдання, орієнтовані на розвиток фінграмотності, але це має бути здійснено більш системно і для всієї школи», – зазначила Гриневич.

mon.gov.ua

Вона наголосила, що на сьогодні 1100 шкіл та близько 27 тисяч учнів охоплено курсом.

Гриневич також подякувала USAID та НБУ за активну участь у реалізації курсу «Фінансова грамотність».