У школах та дитсадках Львова плануються встановити відеокамери
flickr.com/plashingvole

У школах та дитсадках Львова плануються встановити відеокамери

У наступному році львівські школи та дошкільні заклади освіти обладнають камерами відеоспостереження. Перелік установ, де будуть встановлені камери, повинні узгодити у виконавчому комітеті міськради. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Львівської міської ради.

Зазначається, що освітнім установам також забезпечать цілодобову охорону працівниками «Муніципальної варти». За словами начальника управління безпеки міста Юрія Діля, програму щодо забезпечення охороною об’єктів комунальної власності вже затвердили на сесії міськради.

«Перелік об’єктів буде погоджено рішенням виконавчого комітету», — додав він.

Окрім цього, у 2018 році відеокамерами облаштують головні заїзди до Львова, зокрема, йдеться річ про ключові перехрестя та кільцеві дороги. За попередніми підрахунками, на реалізацію цього проекту необхідно 10 млн гривень.

«У наступному році ми плануємо збільшити систему відеомоніторингу Центру безпеки міста, розширити мережу власного міського оптоволокна (майже на 20 км), збільшити потужності накопичувального обладнання, створити додаткові робочі місця, впровадити аналітику на всіх відеокамерах, що підвищать громадську безпеку у місті та час реагування спеціалізованих служб», — додав Діль.

Також, за його словами, у 2018 році до Центру безпеки Львова під’єднають найближчі міста: Рудно, Брюховичі, Винники.

Нагадаємо, у Львові встановили камери, що розпізнають номерні знаки.